Firma - Krótko o Nas
Kilka lat pracy w mediach, dziesiątki poprowadzonych imprez, zrealizowanych programów radiowych i wydanych numerów czasopism. Takie doświadczenie pozwala lepiej zrozumieć mechanizmy promocji. Pozwala działać skutecznie i oryginalnie.

Przede wszystkim jakość

Kładziemy nacisk na jakość naszych usług. Lubimy naszą pracę, czerpiemy z niej satysfakcję i nic nie cieszy nas bardziej niż zadowolenie naszych klientów.

Znajdźcie tańszych od nas

Rozumiemy znaki czasu. Wiemy, co to znaczy „niski budżet” i rozumiemy potrzebę taniej promocji. Jesteśmy przekonani, że nawet w tak ciężkich czasach, firmy nie mogą zapominać o tworzeniu wizerunku i reklamie. To ceny trzeba dostosować do skromnej rzeczywistości.

Wyróżnij się z tłumu

Stworzymy oryginalny i atrakcyjny program każdego wydarzenia od gminnego festynu począwszy poprzez eventy w centrach handlowych, na ekskluzywnych balach skończywszy. Nasze projekty są  dalekie od szablonów. Staramy się, aby organizowane przez nas imprezy były świetną zabawą angażującą wszystkich uczestników. Akcjom promocyjnym nadajemy charakter fiesty (widowiskowe konkursy, atrakcyjne losowania, dynamiczne prowadzenie). Wszystkie nasze przedsięwzięcia mają rzetelną kampanię informacyjną w mediach.

 
Strona Główna Firma | Krótko o Nas