Strona Główna
Lis 21
wtorek

Kim jesteśmy?

Agencja Promocyjna "Swobodny Przepływ Myśli" zajmuje się różnorakimi typami działań promocyjnych i PR-owskich dla swoich klientów. Naszym atutem są działania niekonwencjonalne, które odbywają się w zaskakujących miejscach, czy czasem wręcz w mediach. Nie uciekamy od nowoczesnego marketingu w Internecie. Prowadzimy bieżącą obsługę promocyjną firm i instytucji.

Nasi Klienci:

Dane Teleadresowe

Agencja Promocyjna "Swobodny Przepływ Myśli"

Kraków 30-507, ul. Celna 3/5

Tel. Kom.: (+48) 608-496-827
Tel./Fax: (+48) 12-311-36-32
GG: 9524952

Znajdź Nas Na:

FacebookTwitter
Nasza Klasa

Kto Jest Online

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 
24.09.2013 - 22:49 - Wrześniowe imprezy cd.

W ostatnim czasie nasza firma współtworzyła "Święto Plonów" dla dzielnicy XIII miasta Krakowa. W niedzielne popołudnie 15 września mieliśmy przyjemność, przy boisku "Płaszowianki", tworzyć klimat z przeszłości tych okolic, które kiedyś były terenami rolniczymi, stąd pomysł na organizację dożynek.

Tydzień później przenieśliśmy się do miejscowości Zawada z gminie Myślenice, gdzie zrealizowaliśmy kolejny piknik ekologiczny na zlecenie gminy Myślenice. Na scenie pojawiali się lokalni artyści, ale także zespół folklorystyczny "Ziemia Myślenicka".

Wrzesień, to również powrót młodzieży do szkół, a nasza firma właśnie w tym miesiącu zorganizowała kolejne już warsztaty dziennikarskie, które cieszą się sporym powodzeniem, jako jedna z ciekawych i praktycznych propozycji edukacyjnych dla dzieci.

Agencja SPM na zlecenie radia RDN Małopolska przygotowywała również realizację Małopolskiej Nocy Naukowców na terenie radia RDN w Tarnowie, a także organizowaliśmy koncert Haliny Kunickiej w supernowoczesnej sali widowiskowej firmy Bruk-Bet.

Wrzesień zbliża się do końca, ale mamy już nowe plany na październik. Więcej informacji niebawem na www.agencjaspm.com.

 

Agencja Promocyjna Swobodny Przepływ Myśli
 
 
 


 
09.09.2013 - 16:05 - Wrześniowe imprezy

Nowy rok szkolny przywitaliśmy sporą ilością pracy, co nas tylko cieszy.

1 września odwiedziliśmy Kamienną Górę, miejscowość położoną na Dolnym Śląsku, gdzie wspólnie z Kevinem Aistonem gotowaliśmy - w ramach pokazu kulinarnego - dania oparte na mleku. Nic w tym dziwnego, bowiem tam odbywało się "Święto Mleka".

Tydzień później - 7 września, w piękne sobotnie popołudnie mieliśmy przyjemność organizować i przeprowadzić piknik ekologiczny w miejscowości Jawornik, w gminie Myślenice. To kolejna nasza realizacja związana z programem "Czysta Woda dla Krakowa".

Dzień później - 8 września, w Światowy Dzień Dobrych Wiadomości, współtworzyliśmy Małopolski Festiwal Osobowości w Nowym Sączu. Tysiące sądeczan odwiedziło Park Strzelecki, gdzie występowali między innymi: Marcin Daniec i zespół Lemon.

Kolejne realizacje przed nami. Krótkie relacje wkrótce na www.agencjaspm.com.

Poniżej zdjęcia ze "Święta Mleka" w Kamiennej Górze (01.09.2013):

 

Święto Mleka w Kamiennej Górze (2013)
 
Święto Mleka w Kamiennej Górze (2013)
 
Święto Mleka w Kamiennej Górze (2013)
 
Święto Mleka w Kamiennej Górze (2013)
 
Święto Mleka w Kamiennej Górze (2013)
 
 
 


 
27.08.2013 - 11:48 - Piknik Trzech Pokoleń w Złocieńcu (2013)

11 sierpnia wybraliśmy się do województwa zachodniopomorskiego, do miejscowości Złocieniec. Położona pomiędzy jeziorami, zagubiona w lasach, jest idealnym miejscem do wypoczynku. To właśnie tu mieliśmy przyjemność współtworzyć Piknik Trzech Pokoleń, który udowodnił, że można się fajnie bawić, jeśli tylko jest pomysł na taką zabawę. Były zatem konkursy, było dużo śmiechu, był taniec na wolnym powietrzu i było bardzo dużo ludzi. Cieszymy się, że już kolejny raz udało nam się dobrze bawić z mieszkańcami Złocieńca, a Państwa zapraszamy za rok do Złocieńca.

To naturalnie nie koniec naszych działań w sierpniu, bowiem 24 sierpnia nasza firma pracowała w Gminie Myślenice. To prężnie rozwijająca się gmina w południowej Polsce, gdzie mamy przyjemność wykonywać różne działania promocyjne.

 

Piknik Trzech Pokoleń w Złocieńcu (2013)
 
Piknik Trzech Pokoleń w Złocieńcu (2013)
 
Piknik Trzech Pokoleń w Złocieńcu (2013)
 
Piknik Trzech Pokoleń w Złocieńcu (2013)
 
Piknik Trzech Pokoleń w Złocieńcu (2013)
 
 
 


 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Strona 3 z 53
Strona Główna