Strona Główna
Lis 21
wtorek

Kim jesteśmy?

Agencja Promocyjna "Swobodny Przepływ Myśli" zajmuje się różnorakimi typami działań promocyjnych i PR-owskich dla swoich klientów. Naszym atutem są działania niekonwencjonalne, które odbywają się w zaskakujących miejscach, czy czasem wręcz w mediach. Nie uciekamy od nowoczesnego marketingu w Internecie. Prowadzimy bieżącą obsługę promocyjną firm i instytucji.

Nasi Klienci:

Dane Teleadresowe

Agencja Promocyjna "Swobodny Przepływ Myśli"

Kraków 30-507, ul. Celna 3/5

Tel. Kom.: (+48) 608-496-827
Tel./Fax: (+48) 12-311-36-32
GG: 9524952

Znajdź Nas Na:

FacebookTwitter
Nasza Klasa

Kto Jest Online

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 
15.02.2013 - 15:22 - Walentynkowy seans filmowy w Nowym Sączu

13 lutego 2013 roku kolejny raz na przestrzeni miesiąca Agencja Promocyjna Swobodny Przepływ Myśli zorganizowała wydarzenie promujące Gazetę Krakowską w Nowym Sączu. Tym razem był to walentynkowy seans filmowy w MCK Sokół dla 220 osób. Licznie zgromadzona publiczność przed seansem świetnie bawiła się w przeprowadzonych konkursach z cennymi nagrodami. W seansie uczestniczyli zakochani w różnym wieku, co nas bardzo cieszy. A przed nami kolejne wyzwania. Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z imprezy, a cały fotoreportaż mogą Państwo zobaczyć na stronach www.nowysacz.naszemiasto.pl.

 

Walentynkowy seans filmowy w Nowym Sączu
 
Walentynkowy seans filmowy w Nowym Sączu
 
Walentynkowy seans filmowy w Nowym Sączu
 
Walentynkowy seans filmowy w Nowym Sączu
 
 
 


 
13.02.2013 - 13:17 - Vito Casetti w Agencji SPM!

Miło nam poinformować, że do gwiazd, z którymi współpracuje Agencja Swobodny Przepływ Myśli dołączył Vito Casetti. Włoski dziennikarz i konferansjer związany od lat z TVN. Urodzony we Florencji, świetnie zna Toskanię. Dziś najbardziej kojarzony z programem "Dzień Dobry TVN", a także "Hedonista". Zapraszamy do współpracy.

 

Vito Casetti
 
 
 


 
12.02.2013 - 17:08 - Kolejna Akademia Dziennikarska w gminie Michałowice

W lutym ruszyła kolejna Akademia Dziennikarska organizowana przez Agencję Promocyjną Swobodny Przepływ Myśli w gminie Michałowice. Tym razem uczymy się różnorakich technik dziennikarskich i specjalizacji, nie tylko radiowych. Efektem naszej pracy jest blog - http://ciekawnikarze.blogspot.com. Akademia wystartowała w lutym i potrwa do końca marca.

 

Agencja Promocyjna Swobodny Przepływ Myśli
 
 
 


 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Strona 10 z 53
Strona Główna